Informacja organizacyjna

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za zgłoszenie  udziału w Powiatowym Festiwalu Nauki. Informujemy zainteresowanych (pracodawców, szkoły ponadgimnazjalne oraz pozostałe instytucje), iż przygotowanie stoiska wystawienniczego lub klasopracowni odbędzie się  tylko w dniu 13.03.2018 (tj. wtorek) w godz. 14.00 – 19.00.

Inny termin (ze względów organizacyjnych) NIE JEST MOŻLIWY!!!

Stoiska wystawiennicze  będą wcześniej przygotowane przez gospodarza, zgodnie z jego możliwościami.

ZS im. W. Goetla zapewnia: stoliki, ławki, dostęp do energii elektrycznej i WiFi. Dlatego wszyscy korzystający z użyczonych klasopracowni i hali WE WŁASNYM ZAKRESIE ZAOPATRUJĄ SIĘ W POZOSTAŁE POTRZEBNE WYPOSAŻENIE!!!

Przypominamy również wszystkim wystawcom o konieczności zachowania porządku, czystości i bezpieczeństwa w użyczonych pomieszczeniach i na stoiskach. Zatem informujemy, że w dniu 16.03.2018 (piatek) w godz. 14.30 -19.00  należy  opuścić zajmowaną powierzchnię zachowując porządek i zabierając całe swoje wyposażenie!!!

Sugerujemy ponowne zapoznanie się z treścią regulaminu Powiatowego Festiwalu Nauki i przestrzegania jego postanowień, szczególnie w zakresie odpowiedzialności za ewentualne szkody/straty.

Ze względów bezpieczeństwa niemożliwy jest udział w Festiwalu wszelkich osób postronnych, tzn. nie zgłoszonych wcześniej zgodnie z procedurami organizacyjnymi.

 

z poważaniem
ZS im. W. Goetla

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *